BUGÜN ZEKİ
YARIN DAHA AKILLI

Widex EVOKE™ 

EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi her kullandığınızda evrimleşir.

İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

DAHA AKILLI OLMASINA YARDIM EDİN

Widex Ses Algısı teknolojisi sayesinde EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi, her kullandığınızda evrim geçirir. Çünkü dinleme deneyiminizi kişiselleştirdiğinizde EVOKE farklı ortamları öğrenir.

Bu anonim veriler kullanılarak herkes için daha iyi bir işitme deneyimi oluşturuyoruz. Böylelikle, bugün satın aldığınız harika işitme cihazı, ertesi gün daha da iyi bir cihaza dönüşür!

SİZİN HAYATINIZ,
SİZİN İŞİTME GEREKSİNİMLERİNİZ

EVOKE klasik müzik ile pop müzik arasındaki farkı anlayabilir. Toplantıdaki sesleri, partideki seslerden ayırmayı da bilir. Kapalı ve açık mekanlarda size ayak uydurur, bulunduğunuz ortamı tanır ve ona göre ayarlanır. Maruz kaldığınız sesler sürekli değiştiği için EVOKE işitme cihazı, Akışta Ses Analizörünü (Fluid Sound Analyzer) kullanarak çevrenizdeki ortama tepki verir

BİRKAÇ DOKUNUŞ KADAR KOLAY

Daha da kişiselleştirilmiş bir ses mi istiyorsunuz?

EVOKE uygulamasına birkaç kez tıklayarak işitme tercihinizi EVOKE’a öğretin. Ses Algısını Öğrenme özelliği, iki ses profilinden birini seçmenize yardımcı olur. Sadece dinleyin ve tercih ettiğinizi seçin. Bunu, istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde ve anda bunu yapabilmek hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

EVOKE uygulamasını inceleyin

NEYİ İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZE
SİZ KARAR VERİN

Ortam gürültülü olduğunda, işitme cihazınızın konuşmaları işitmenizi engelleyecek tüm sesleri filtrelemesini istersiniz. Sakin ortamlarda ise, tüm ince ayrıntıları işitmek istersiniz.

EVOKE’un içerdiği Akışta Ses Denetleyicisi (Fluid Sound Controller), farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Artık işitme cihazını ayarlamak kolaylaştığı gibi, EVOKE yaşamınızdaki değişikliklere de hızla adapte olur.

BU İŞİTME CİHAZI
ASLA UNUTMAZ

EVOKE hiçbir şeyi unutmadığı gibi, akıllı otomasyonları sayesinde siz de, onu kullanıyor olduğunuzu unutabilirsiniz.

Ses Algısına Adaptasyon teknolojisi, yaptığınız tüm değişiklikleri hatırlar ve benzer durumlarda bunları akıllıca uygular. Bunu, tümüyle farklı bir ortamda bulunsanız bile yapar.

Bu akıllı işitme cihazı, tek kelimeyle… akıllıdır.

GERÇEK YAŞAMDAKİ SES
DOĞAL ÜRETİLİR

İşitme bilimi dünyasında her sesin kendi “tarifi” vardır. Ve sesler ne kadar gerçek yaşamdaki gibi ise o kadar kolay duyulur. İşte bu nedenle EVOKE bir işitme cihazından alınabilecek en doğal sesi vermektedir.

Bir rock konserinde heavy metal şarkılar dinlemek isteyebilirsiniz, fakat işitme cihazınızda metalik ses istemezsiniz. Kalite farkını kendi kulağınızla deneyimleyin.

ARKANIZA YASLANMAK İSTEDİĞİNİZDE

Bazı kişiler kendi işitme deneyimlerini yönlendirmek istemezler.

Arkanıza yaslanmak istediğinizde, Evrensel programı deneyin. EVOKE bu programda çalışırken, içerdiği Akışta Ses Analizörünü ve Denetleyicisini, bir otomatik pilot gibi kullanarak, gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik ayarlanır.

TONELINK uygulamasını inceleyin

Widex EVOKE™

Size en uygun EVOKE işitme cihazını seçin!

Widex EVOKE cihazları size daha fazla ses duyma imkanı sağlar. Üstelik nerede ne yapıyor olursanız olun

Güç ve kolay fonksiyonlu çözümler arayanlar için mükemmel seçim.

EVOKE PASSION RIC

Dünyanın en minik cihazlarından olan DREAM PASSION şıklık ve boyutlar söz konusu olduğunda kesin çözümünüz, üstelik neredeyse görünmez.

EVOKE FUSION RIC/RITE

FUSION modeller sizler için esneklikte kesin çözümdür. Üç farklı hoparlör seçeneği, kişiye özel kalıp ve kulak uçları ile FUSION birçok işitme kaybı çeşidine uyum sağlamaktadır.

EVOKE FUSION 2 RIC/RITE

FUSION modeller sizler için esneklikte kesin çözümdür. Üç farklı hoparlör seçeneği, kişiye özel kalıp ve kulak uçları ile FUSION birçok işitme kaybı çeşidine uyum sağlamaktadır.

EVOKE FASHION MINI BTE

Güç ve kolay fonksiyonlu çözümler arayanlar için mükemmel seçim.

EVOKE FASHION BTE

Şık ve Güçlü  FASHION sizlere geleneksel cihazların gücünü ve minik modellerini şık ve gizliliğini birarada sunuyor.

EVOKE FASHION POWER BTE

Güç ve kolay fonksiyonlu çözümler arayanlar için mükemmel seçim.

EVOKE CIC MICRO

EVOKE CIC

EVOKE XP ITE

EVOKE IM-IP ITE

Widex Evoke Aksesuarlar

TONELINK App

KONTROLÜ SİZE DEVREDER
Ek bir uzaktan kumanda cihazı taşımanız veya işitme cihazınıza dokunmanız gerekmez. TONELINK işitme cihazı uygulamasını kullanarak temel işlevleri kolayca ve belli etmeden ayarlayabilirsiniz.

COM-DEX

BAĞLAN, KONTROL ET, İLETİŞİME GEÇ

Akıllı telefonlarınızdan işitme cihazlarınıza yüksek kalite ses aktarımı sağlayan şık ve eller serbest konuşma cihazıdır. Boynunuza asıp tamamen eller serbest olarak kablosuz işitme cihazlarınıza bağlanabilirsiniz. Ayrıca, müzik ve daha fazlasını kolaylıkla dinleme imkanına da sahipsiniz.

CALL-DEX 

ULTRA KOMPAKT CİHAZ

CALL-DEX cep telefonlarınızdan direkt olarak işitme cihazlarınıza ses akışı sağlayan ultra kompakt bir cihazdır.

Oldukça minik olan bu cihazı tek yapmanız gereken cep telefonunuzun jak bölümüne yerleştirmek. Sonrasında ise telefonunuzu özgürce kullanabilirsiniz. Herhangi bir boyun askısı yada ayarlamaya gerek yoktur. .

CALL-DEX sizlere 80 saate kadar ses akış imkanı sağlar ve neredeyse tüm telefon modelleri ile uyumludur.

UNI-DEX

YEPYENİ BİR KABLOSUZ SESLER DÜNYASI

UNI-DEX boyuna asılan bir “tak ve çalıştır” çözümdür. Cep telefonlarında kolaylıkla kullanılır. Hem cep telefonundan, hem de ses çıkış soketi bulunan tüm cihazlardan gelen sesleri işitme cihazınıza aktarır.

Şarj ömrü uzun olduğu için UNI-DEX 40 saate kadar süreyle aktarım yapabilir. Tam şarj edilmesi sadece bir saat sürer.

Cep telefonunuzla eller-serbest konuşabilir veya iPod, iPad vs.gibi cihazlardan ses aktarabilirsiniz.

TV-DEX

SESLERİ TIPKI İSTEDİĞİNİZ GİBİ DENEYİMLEYİN

TV-DEX, özellikle televizyonlardan ses akışı sağlamak için tasarlanmış kullanıcı dostu dinleme cihazıdır. TV-DEX’in en önemli özelliği gerçek zamanlı yüksek kalitede ses sağlamasıdır. Herhangi bir eko yada seste bozulma yaşamadan televizyon sesini tıpkı oması gerektiği gibi dinleyin.

FM+DEX

FM, TELECOİL VEYA SES KAYNAĞINDAN AKTARIM

FM+DEX işitme cihazlarından yüksek kaliteli ses aktarımı için özel olarak tasarlanmış bir cihazıdır. FM alıcısı, telekoil veya ses girişinden gelen sinyalleri dönüştürür ve Widex kablosuz işitme cihazlarına aktarır. Küçük ve kullanması kolaydır, program seçme ve ses ayarları ise bir düğmeyle kolayca yapılabilir.

RC-DEX

BASİT VE SEZGİSEL

RC-DEX; şık, kullanıcı dostu ve ebatça küçük uzaktan kumanda cihazlarımızdandır. Basit ve sezgisel olan bu cihaz, işitme cihazlarının ses seviyesi, program değişimi gibi özelliklerinin kontrolünü daha iyi yapmanızı sağlar.

PerfectDry Lux

TEK TUŞLA NEM ALMA VE %99.9 ARINDIRMA

Nemi, mikropları, bakteri ve mantarları %99.9 oranında yok eden, elektronik kurutma ve temizleme istasyonu eksiksiz bir temizlik çözümüdür. Bu sayede, cihazınız daima temiz kalacak ve bakıma daha az ihtiyaç duyacaktır.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

EVOKE™ UYGULAMASI

GERÇEKTEN AKILLI KONTROLÜ SİZE DEVREDER

WIDEX EVOKE™ kullanırken işitme cihazı uygulaması çalıştırma seçeneğiniz bulunur, böylece bulunduğunuz ortam ne olursa olsun tüm kontrol size devredilir. İşitme cihazınıza hassas ayar yapmak hiç bu denli kolay olmamıştı.

TV PLAY

TELEVİZYONDAKİ ÖNEMLİ ANLAR
EN İYİ SESİ HAKEDER

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar.

TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV’deki hiç bir anı kaçırmazsınız.