WIDEX EVOKE™ İÇİN İKİ UYGULAMA

EVOKE ile işitme cihazınıza Android veya Apple telefonunuzla kontrol etmek için iki uygulamadan birini kullanabilirsiniz.

TONELINK uygulaması, program değiştirmek gibi temel işlevleri kapsar; EVOKE uygulaması ise, ek olarak, işitmeyi kişiselleştirmenize rehberlik eden Ses Algısını Öğrenme özelliğini de içerir.

EVOKE uygulaması sadece EVOKE F2 modeli ile uyumludur

(W butonlu).

zmart direk uygulaması Google Play’den ücretsiz indirinSmart Direct Uygulaması app store link

TONELINK uygulaması, EVOKE CIC-M modeli dışındaki

tüm EVOKE modelleri ile uyumludur.

zmart direk uygulaması Google Play’den ücretsiz indirinSmart Direct Uygulaması app store link

EVOKE™ UYGULAMA – DESTEĞİ

EVOKE İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI UYUMLULUKLARI

EVOKE işitme cihazı uygulaması, Android ve Apple telefonlarla çalışır. Desteklenen modeller için uyum listesine bakın.
Ayrıntılı Bilgi

SİZE KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN TASARLANDI

EVOKE uygulaması, sahip olduğunuz bir Android veya Apple telefonla işitme cihazınızı uzaktan kontrol etme kolaylığını sunmak için tasarlandı.

EVOKE uygulaması, program değiştirmek gibi temel işlevleri kapsamaktadır ve işitmenizi kişiselleştirmek için rehberlik eden Ses Algısını Öğrenme özelliğini içermektedir.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

EVOKE™ UYGULAMASI

GERÇEKTEN AKILLI İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI, KONTROLÜ SİZE DEVREDER

WIDEX EVOKE™ kullanırken işitme cihazı uygulaması çalıştırma seçeneğiniz bulunur, böylece bulunduğunuz ortam ne olursa olsun tüm kontrol size devredilir. İşitme cihazınıza hassas ayar yapmak hiç bu denli kolay olmamıştı.

İŞİTMENİN TÜMÜYLE YENİ YOLU

Ses Algısını Öğrenme özelliğini kullanarak her ses ortamı için tercih ettiğiniz işitme programını oluşturabilirsiniz.

EVOKE uygulamasının sunduğu iki ses profilini dinleyin ve hangisi daha iyi ise onu seçin: A veya B. Bu işlemi ne kadar çok yaparsanız, tercih ettiğiniz ses deneyimi o kadar kişiselleşir.

NASIL İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZİ ÖĞRENİR

Sizin ses tercihlerinizi anonim girdi olarak kullanıyoruz ve dünya genelindeki tüm diğer EVOKE kullanıcılarının tercih verileriyle birleştiriyoruz.

Bu bulut tabanlı veriler, Widex’in benzersiz Ses Algısı Teknolojisinin itici gücüdür ve bize işitmenizi geliştirme olanağı sunar. EVOKE sürekli öğrenir. Bu nedenle hem kendinize yardım edersiniz, hem de başkaları size yardım eder.

İŞİTMENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Nasıl işitmek istediğinizi EVOKE’a öğrettiğinizde, kullanması kolay işitme cihazı uygulaması, yapay öğrenme işlevini kullanarak sizi daha iyi ve daha kişisel işitme deneyimine yöneltir.

Ses Algısını Öğrenme özelliği, birkaç dokunmayla çok sayıda ses parametresini kolayca ayarlar. Sonuç olarak, teknoloji ile aranız ister iyi olsun ister olmasın, gereksinim duyduğunuz sesi elde edersiniz.

KENDİ SES PROGRAMLARINIZI OLUŞTURUN

Nasıl işiteceğinize katkıda bulunmak ister misiniz? EVOKE’un içerdiği standart ses programlarına ek olarak kendi kişisel programlarınızı oluşturabiir ve her birine özel bir resim atayabilirsiniz.

Örneğin işyeriniz veya sevdiğiniz restoran için program oluşturabilirsiniz. Veya değer verdiğiniz bir kişi için özel bir program oluşturabilirsiniz. Karar sizin!

TÜM TEMEL İŞLEVLER DE AKILLI

Endişelenmeyin, küçük fakat önemli ayrıntıları unutmadık:

– İki EVOKE işitme cihazının ses seviyelerini ayrı ayrı ayarlamak için işitme cihazı uygulamasını kullanabilirsiniz

– İşitmek istediğiniz yönü seçin

– Mekan bazında işitme cihazı programlarını otomatik çalışmaya ayarlayın

İşitme uzmanınız, gereksinim duyduğunuz programları seçmenize yardım edebilir ve sonrasında bunları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

TONELINK UYGULAMASI

TONELINK uygulaması, EVOKE’un tüm modelleri ile kullanılabilir.

TONELINK uygulaması, programları değiştirmek gibi temel işlevleri, EVOKE uygulaması ise, işitmeyi kişiselleştirmeniz için size rehberlik eden Ses Algısını Öğrenme özelliğini de içerir. EVOKE uygulaması sadece EVOKE F2 modeli içindir.

TONELINK uygulamasını inceleyin