Fiyatları Nedir?

   İşitme cihazı fiyatlarımızı buradan indirebilirsiniz. Duyses’de bütçenize uygun bir işitme cihazı seçebilir ya da en ileri teknoloji işitme cihazına ulaşabilirsiniz. Tüm Duyses satış noktalarında aynı fiyat garantisi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

   İşitme cihazı fiyatları marka, model ve teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak 1,900.00 TL ile 16,800.00 TL aralığında değişmektedir. İşitme kaybınızın tipi, seviyesi, anlama skorlarınız, estetik beklentileriniz ve kullanmak istediğiniz ortamlarla orantılı olarak fiyatlarımız değişmektedir.

Tam bir fiyat öğrenmek için lütfen uzmanlarımızla birebir irtibata geçiniz.

Not: Firmamız şeffaflık gereği 11.03.2019 tarihine kadar tüm markalarımızın fiyat listelerini yayınlamıştır. Yalnız Ankara İl Sağlık Müdürlüğün’den gelen yazı ile fiyatlarımızın kaldırılması istenmiştir. Bu yazıya istinaden fiyatlarımızı sitemizden kaldırmış bulunuyoruz. İşitme cihazı fiyatlarımızın yayınlanmasının ne gibi bir sakınca doğurduğu ise tarafımıza aktarılmamıştır. Fiyat listelerimizi info@duyses.com.tr adresine yazarak isteyebilirsiniz.